OPRO2

Co to jest i jak działa?

Czytka to aplikacja do nauki czytania dla dzieci w wieku 4-8 lat. Aplikacja jest podzielona na 41 lekcji. Pierwsze  lekcje to nauka głosek. Dziecko uczy się w nich jak czytamy poszczególne litery. Kolejne lekcje to nauka sylab, które są przeplatana lekcjami z nauką pisania wyrazów z poznanych właśnie sylab. Każda lekcja kończy się sprawdzeniem nabytych umiejętności. Jeżeli dziecko się pomyli lub nie będzie umiało odpowiedzieć na pytanie zostanie przekierowane z powrotem do nauki. Lekcja uznana jest za skończoną jeżeli uczeń pokaże poprawnie  głoski, sylaby których się właśnie uczył. Po każdej skończonej lekcji można zagrać w jedną z czterech gier dołączonych do aplikacji.

Co nas wyróżnia? 

Program stworzony jest przez profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się tym jak skutecznie uczyć. W aplikacji  zastosowano technikę uczenia bez błędu. Jest to procedura dydaktyczna, w której dziecko po usłyszeniu pytania natychmiast uzyskuje podpowiedź. W ten sposób nie doświadcza frustracji, jest bardziej zmotywowane do nauki. Szybciej uzyskuje dostęp do nagrody.  Dziecko uczy się, że nauka jest fajna, przyjazna motywująca, pozbawiona stresu

Dlaczego warto nas kupić?

Dajesz swojemu dziecku najlepszy produkt dostępny na rynku.

Pierwsze lata nauki to nauka czytania . Gdy dziecko umie już czytać jego pewność siebie w naturalny sposób rośnie, a jest to składowa niezbędna do przyszłego sukcesu. Każdy chce aby jego dziecko chętnie uczyło się było pewne siebie. Zastosowanie gier w aplikacji podnosi atrakcyjność doświadczenia edukacyjnego. Odwołuje się do naturalnej skłonności  do zabawy a przy tym mocno angażuje.

Złam schemat starego myślenia o edukacji.

TOP